intarlays
Patates
Patates
Patates
Hakkımızda
İntar Tarım

2005 yılında Mersin'de kurulan İntar Tarım, 250 dekar alanda başladığı patates üretimini bugün, 10.000 dekarda 50.000 Tona taşıyarak Türkiye'de ve Dünya'da marka olmuş Global patates cipsi üretim tesislerinin en önemli tedarikçisi konumuna gelmiştir.

 İntar Tarım, bu üretimi ile Türkiye cips sektörü patates ihtiyacının %50 sini karşılamaktadır.      İntar Tarım üretim alanı olarak, Konya Eskişehir, Hatay ve ŞanlıUrfa faaliyet göstermektedir.

 İntar Tarım Türkiye'de ilk olarak GAP Bölgesin'de patates üretimi yaparak, bölgede kaliteli ve verimli bir şekilde patates ürettiğini kanıtlamıştır.

İntar Tarım üretim yaptığı alanlarda sulama sistemi olarak, en son teknoloji olan ve hızla tükenen su kaynaklarımızı tasarruflu bir şekilde kullanmamızı saplayan damla sulama yöntemi ile, sulama yapmaktadır.

Hızla gelişen tarım sektöründe otomatik ekim ve hasat makineleri kullanarak, sektördeki gelişmeleri takip etmektedir. İntar Tarım, insan sağlığını ön planda tutarak, Dünya'nın bütün Ülkelerinde geçerli olan Global Gap ve Türkiye'de geçerli olan iyi tarım uygulaması sertifikaları ile üretim yapmaktadır.

İntar Tarım bugün 9 mühendis, 35 teknik eleman istihdam etmektedir. İntar Tarım 2011 yılı itibari ile tohum üretimine geçerek, Türkiye'de hızla gelişen ve büyüyen tarım sektöründe emin adımlarla yürümektedir.

Gösterdiği çarpıcı gelişmenin ve başarının altında, kalite ve miktarsal garantiden ödün vermeyen anlayışı ile, tesis ettiği güven ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Belgelerimiz
İntar Tarım
İntar Tarım
İntar-Lays